Παρακολουθείστε και λίγη δράση από τον δρόμο σε ανώμαλο έδαφος για μαθητές και μαθήτριες Δημοτικών, Γυμνασίων και Λυκείων της Διεύθυνσης Ανατολικής Αττικής για το σχ. έτος 2015-16…

Αυτή η καταχώρηση δημοσιεύτηκε στις 1 Φεβρουαρίου 2016. Σχολιάστε

Τελικοί Αγώνες Χειροσφαίρισης Λυκείων

Σήμερα ολοκληρώθηκε η Α΄φάση των αγώνων Χειροσφαίρισης μαθητών και μαθητριών των Λυκείων της Ανατολικής Αττικής. Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές που συμμετείχαν και ιδιαίτερα στους νικητές μας!
Το 1ο ΓΕΛ ΚΟΡΩΠΙΟΥ κατέκτησε την 1η θέση στα αγόρια μετά από συγκλονιστικό αγώνα και με μόλις ένα γκολ διαφορά στα πέναλτι (23-22) το 3ο ΓΕΛ ΚΟΡΩΠΙΟΥ.
Το ΓΕΛ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ κατέκτησε την 1η θέση στα κορίτσια με νίκη απέναντι στην ομάδα του 1ου ΓΕΛ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ.
Οι νικήτριες ομάδες αγοριών και κοριτσιών συνεχίζουν στην επόμενη φάση του πανελλήνιου πρωταθλήματος Χειροσφαίρισης Λυκείων σχ. έτους 2015-16. Τους ευχόμαστε ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!
1ο ΓΕΛ ΚΟΡΩΠΙΟΥ3ο ΓΕΛ ΚΟΡΩΠΙΟΥΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ1ο ΓΕΛ ΓΛ. ΝΕΡΩΝ

Αυτή η καταχώρηση δημοσιεύτηκε στις 1 Φεβρουαρίου 2016. Σχολιάστε