Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε η ενημερωτική συνάντηση της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Αν. Αττικής με τους Διευθυντές και τους Υποδιευθυντές των σχολικών μονάδων αρμοδιότητάς της, την Τρίτη 14 Νοεμβρίου 2023 στο Μουσικό Σχολείο Παλλήνης.

Κατά τη διάρκεια της ενημερωτικής συνάντησης παρουσιάστηκαν, από όλα τα τμήματα της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης, σημαντικά ζητήματα που άπτονται της εύρυθμης λειτουργείας των σχολικών μονάδων. Στη συνάντηση συμμετείχαν οι Σύμβουλοι Εκπαίδευσης και με παρουσιάσεις το 1ο και 2ο ΚΕΔΑΣΥ Αν. Αττικής. Η συνάντηση ολοκληρώθηκε με την παρουσίαση της ψυχολόγου κας Κουκούλη.

Θερμές ευχαριστίες στο Μουσικό Σχολείο Παλλήνης για τη φιλοξενία και στον Δήμο Παλλήνης για το κέρασμα.